28.01.2022 05:39
Home Tags Xhacka

Tag: xhacka

PS Shkodër akuza ndaj Bashkisë: Ademi të afishojë listat e votuesve

Dega e Partisë Socialiste në Shkodër ka hedhur akuza ndaj kryetares në detyrë të Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ku thotë se ka shkelur afatin...

Fjalëkryqi i arqipelagut opozitar në zgjedhjet e 6 marsit

Nga Ylli Pata/ Përfaqësuesit e partive të vogla të opozitës, Dashamir Shehu, Agron Duka, Fatmir Mediu edhe Nard Ndoka, kanë ngritur tezën e një...

Manipulimet në zgjedhjet në futboll, kandidati për Shoqatën e Tiranës, Prodani letër FIFA-s: Të...

Eduard Prodani, i cili ishte kandidat për kreun e Shoqatës së Futbollit të Tiranës, dhe i braktisi këto zgjedhje pasi ishin manipuluar listat, i...

Manastirliu në Spitalin Memorial Fier: Shtojmë shërbime të reja të specializuara, hemodinamika do kthehet...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar ditën e sotme Spitalin Memorial të Fierit, për zgjerimin e shërbimeve shëndetësore të nivelit...

Sot e mbron / Akuzat e Berishës ndaj Dukës dhe FSHF, nga Klani...

Nga Adriatik Doçi/ Sali Berisha ka vendosur të marrë në mbrojte kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili akuzohet për manipulimin...

Muaji i lindjes tregon shumë për gjendjen tuaj shëndetësore, zbuloni nga cilat sëmundje rrezikoheni

Zakonisht priremi ta shohim astrologjinë si një lojë argëtuese, por sipas shkencëtarëve amerikanë të ''Columbia University Medical Center'' ekzistojnë arsye të vlefshme shkencore sipas...

‘Kur një person ka dhimbje të tjerët qeshin’, Beniada flet për situatën e Einxhel

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira pësoi një incident brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo lëndoi krahun, ndërsa sot i është nënshtruar një ndërhyrjeje. Fillimisht,...

Çuçi: Krijojmë këtë vit Këshillin Kombëtar të Sigurisë në Komunitet

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi mori pjesë në sezonin online të takimit me Komisionin Europian ku prezantoi sot disa nga rezultatet e agjendës së...

Replikat/ Rama-komentuesit: Nuk kam garë me kufoma ambulante, por me kohën

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me një ndër komentuesit në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Komentuesi e ka pyetur Ramën nëse është në garë...

“Këshillimi Kombëtar”/ Rama: Mbi 36.000 pyetësorë të plotësuar online. Të marrim vendimet e...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se numri i pyetësorëve të parë të kthyer me postë nga qytetarët e përfshirë në Këshillimin Kombëtar...