22.01.2022 04:17
Home Tags Wang Yi

Tag: Wang Yi

Dj Sardi bëhet baba për herë të parë dhe tregoi emrin e veçantë të...

Në dhjetor të vitit që lamë pas, Iconstyle.al tregoi ekskluzivisht se Dj Sardi po bëhej baba për herë të parë. Më vonë, vetë Sardi dhe...

“Më mirë me Monikën”/ Arbëri flet për nominimin: Iu vunë shokut të Ilirit, nëse...

Arbër Sulstarova u dënua nga “Vëllai i Madh” pasi dha informacion nga jashtë. Imuniteti që fitoi nga hapja e kutisë së pandorës iu hoq,...

Cila ishte puna që bëri Kate Middleton para martesës me Princin William

Vajza, e cila iu bashkua familjes mbretërore në vitin 2011 , duket sikur e ka nisur jetën nga ai vit martese me Princin William. Por...

Messi dhe Mbappe rikthehen me grupin, nesër të gatshëm për të luajtur

Lajme të mira kanë ardhur për Paris Saint-Germain dhe Pochettinon pasi Lionel Messi dhe Mbappe do të jenë në dispozicion për ndeshjen e nesërme. Në...

Zgjedhjet presidenciale në Francë/ Pavarësisht pakënaqësive, Macron kryeson në sondazhe, ja ku renditen kundërshtarët...

Presidenti francez në largim Emmanuel Macron do të kishte fituar raundin e parë me një diferencë të ngushtë nëse do të kishte fituar 25%...

Një mrekulli, 10 fakte që nuk i dinit rreth bebeve

1. Sytë e të porsalindurit janë rreth 25 herë më të vegjël se të së rriturve. Ata mund të shikojnë objekte deri në 20-25...

I ftohti ekstrem ka pushtuar vendin, mos dilni në rrugë pa bërë këto shërbime...

Ardhja e temperaturave të ulta bën që drejtimi i makinës si edhe mirëmbajtja e tyre të jetë një sfidë më vete për shoferët. Moti...

Zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit, lufta për vendin e dytë!

Nga Arbër Hitaj/ Dekretimi televiziv i zgjedhjeve të pjesshme lokale të datës 6 mars, qartësoj panoramën politike për 2022. Piramida politike ka një renditje 3...

Kohë rinovimesh, Milan e nis me Hernandez, më pas Leao e Bennacer

“La Gazzetta dello Sport” bën bilancet e Milan, shpjegon situatën e rinovimeve me disa nga titullarët më e kuqezinjve. Sipas të përditshmes italiane, situata...

E përjashtuan nga ‘Australian Open’, Djokoviç gjen qetësinë në Manastir

Pasi iu refuzua hyrja në Australi duke shkaktuar mjaft debate në botën e sportit, tenisti serb Novak Djokoviç e shfrytëzoi fundjavën për të shkuar...