28.01.2022 05:03
Home Tags Uashington

Tag: Uashington

Sot e mbron / Akuzat e Berishës ndaj Dukës dhe FSHF, nga Klani...

Nga Adriatik Doçi/ Sali Berisha ka vendosur të marrë në mbrojte kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili akuzohet për manipulimin...

Muaji i lindjes tregon shumë për gjendjen tuaj shëndetësore, zbuloni nga cilat sëmundje rrezikoheni

Zakonisht priremi ta shohim astrologjinë si një lojë argëtuese, por sipas shkencëtarëve amerikanë të ''Columbia University Medical Center'' ekzistojnë arsye të vlefshme shkencore sipas...

‘Kur një person ka dhimbje të tjerët qeshin’, Beniada flet për situatën e Einxhel

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira pësoi një incident brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo lëndoi krahun, ndërsa sot i është nënshtruar një ndërhyrjeje. Fillimisht,...

Çuçi: Krijojmë këtë vit Këshillin Kombëtar të Sigurisë në Komunitet

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi mori pjesë në sezonin online të takimit me Komisionin Europian ku prezantoi sot disa nga rezultatet e agjendës së...

Replikat/ Rama-komentuesit: Nuk kam garë me kufoma ambulante, por me kohën

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me një ndër komentuesit në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Komentuesi e ka pyetur Ramën nëse është në garë...

“Këshillimi Kombëtar”/ Rama: Mbi 36.000 pyetësorë të plotësuar online. Të marrim vendimet e...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se numri i pyetësorëve të parë të kthyer me postë nga qytetarët e përfshirë në Këshillimin Kombëtar...

Lojtar prej “kristali”, PSG heq dorë nga Dembele. Ja prioriteti madh i verës

Nëse ka një gjë, në të cilën PSG nuk shkëlqen, është merkatoja në dalje (shitjet). Që prej kthimit të Leonardo në klub, në vitin...

Ditët e para të shkurtit do të sjellin përmbysje në jetën e këtyre shenjave...

Këtë vit, fluksi i Mërkurit retrogradë në muajt e parë mund të bëjë që disa shenja të përballen me ndryshime të mëdha të rëdnësishme....

Gjermania drejt vaksinimit me detyrim të popullatës

Deri tani shumëçka flet që vaksinimi kundër koronavirusit do të bëhet i detyrueshëm në Gjermani. Kjo u përvijua edhe të mërkurën në debatin pasionant...

Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës denoncon manipulimet e Dukës:...

Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës ka denoncuar tentativat e Armando Dukës për të manipuluar zgjedhjet në FSHF. Përmes një...