22.01.2022 08:46
Home Tags Shkolla Murat Toptani

Tag: Shkolla Murat Toptani

Shqipëria nën kthetrat e ftohtit/ Si paraqitet situata gjatë 24 orëve të fundit

Moti i ftohtë ka përfshirë të gjithë vendin tone, ndërsa nga e diela temperaturat do të ulen deri me -5 gradë C në kryeqytet...

Francë/ Këshilli Kushtetues miraton masa të ashpra për të pavaksinuarit

Këshilli Kushtetues në Francë ka dhënë dritën jeshile për vendosjen e masave të rënda kufizuese për qytetarët që nuk janë vaksinuar kundër koronavirusit. Ata...

Rama: Imzot Arjan Dodaj, një shqiptar i kthyer në vend

Kryeministri Edi Rama mori pjesë sot në ceremoninë e marrjes së detyrës së Arjan Dodaj si Arqipeshkvi i Arqidioqezës Tiranë-Durrës, të zhvilluar në Katedralen...

Shtanget Juventus, vjen zyrtarizimi nga Bayer

Serdar Azmoun, lojtar i ndjekur për një kohë të gjatë nga Juventus, do të jetë një lojtar i Bayer Leverkusen duke filluar nga sezoni...

Fundi i karrierës politike? 2 ditë para hapjes së procesit, Silvio Berlusconi ‘ndryshon mendje’,...

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi ka vendosur të mos kandidojë për presidencën e Republikës italiane, tha një burim në partinë Forza Italia për Reuters. Ndërkohe vendimi...

Kalimi i Covid në gjendje të rëndë sjell probleme kardiake

Kalimi i Covid në gjendje të rëndë, përveç mushkërisë ka ndikim edhe në zemër. Mjeku kardiokirurg Altin Veshti thotë se këta pacientë kanë rrezik...

Kosovë/ Asnjë viktimë nga COVID në 24 orë, 3.206 raste të reja

Kosova gjatë 24 orëve të fundit nuk ka regjistruar asnjë person të nfektuar me COVID-19, ndërsa numri i viktimave mbetet 2.997. Bazuar në të dhënat...

Hakërrimat e Sali Berishës ndaj mbështetësve të Bashës

Nga Mero Baze Ka një hakërrimë të Sali Berishës ndaj çdo politikani, intelektuali apo gazetari, që në betejën mes tij dhe Lulzim Bashës, nuk është...

“Është egoiste, Dagz-i si…” Stresi bën deklaratat e forta për Einxhel!

Reperi Stresi, i ftuar në një intervistë ka folur gjatë rreth mendimeve të tij mbi personazhe të “Big Brother VIP Albania”, si dhe për...

Dëbora zbardh Llogaranë, ARRSH apel shoferëve: Mos udhëtoni pa zinxhirë, ulni shpejtësinë

Si pasojë e uljes së temperaturave dëbora ka zbardhur edhe Llogaranë. Autoriteti Rrugor Shqiptar ka udhëzuar drejtuesit e automjeteve të bëjnë kujdes në lëvizje...