28.01.2022 09:57
Home Tags Shkelje

Tag: shkelje

Ndahet nga jeta Dom Gjergj Simoni

Është ndarë nga jeta në moshën 89 vjeçare dom Gjergj Simoni, i cili për shume vite vuajti në burgjet e komunizmit bashke me një...

“Do vendosim në veprim edhe SPAK-un”/ Veliaj për padinë ndaj FSHF: Ka shkaktuar dëm...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zbardhur disa nga pikat e padisë ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit. Sipas Veliajt, pas prokurorisë së Tiranës do të...

Sondazhi i Euronews: Rama kryeson si lideri më i pëlqyer, Berisha lë prapa Bashën

Pëlqyeshmëria e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës ka rënë krahasuar me fundin e vitit të kaluar. Rritje të pëlqyeshmërisë ka shënuar kryeministri Edi Rama: 50%...

Puna dhe dashuria, njihuni me shenjën më me fat për sot

Dashi Ju në një farë mënyre e gjeni mënyrën për të shprehur se si ndiheni ndaj një personi të caktuar, i cili kohët e fundit...

“S’jam më tifoz me Juventus”, Rama: E kam tradhtuar me Interin një herë, këtë...

Teksa në studion e ‘Open’ u fol në lidhje me debatin mes kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe Armand Dukës që kandidon...

Rama për zgjedhjet e 6 Marsit: Ne do të shkojmë me një ofertë për...

Kryeministri Edi Rama është i ftuar në Open në Top Channel ku edhe për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit. Rama tha në këto...

Rama flet për anëtarësimin e Shqipërisë në BE, çfarë do të ndodh nëse Bullgaria...

Në emisionin “Open”, kryeministri Edi Rama komentoi pyetjen e 11-të të Këshillimit Kombëtar që ka të bëjë me aplikimin e Shqipërisë për anëtarësim në...

Çfarë të ka mërzitur me Bashën se i ke thënë shumë herë të kam...

“Nuk e mbaj mend”, tha kryeministri Edi Rama në “Open” kur po pyetej për takimin me kryetarin e PD, Lulzim Basha më 17 maj,...

Debati për FSHF, Rama zbulon bisedën me Veliajn pas përgjimeve të publikuara

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në “Open” ka komentuar debatin në FSHF duke thënë se ka patur një bisedë me kryetarin e Bashkisë Erion...

“Berisha s’mund të jetë fytyra e PD”, Escobar: SHBA nuk mund të ketë marrëdhënie...

“Gjendja e tanishme e ngrirë, status quo, në Dialog nuk po funksionon. Eksodi i vazhdueshëm i të rinjve kosovarë po vazhdon. Presim që si...