28.01.2022 09:17
Home Tags Puthje

Tag: puthje

“Berisha s’mund të jetë fytyra e PD”, Escobar: SHBA nuk mund të ketë marrëdhënie...

“Gjendja e tanishme e ngrirë, status quo, në Dialog nuk po funksionon. Eksodi i vazhdueshëm i të rinjve kosovarë po vazhdon. Presim që si...

Rama për situatën në PD: Nuk ka legjitimitet as Luli, as ai tjetri. Janë...

Kryeministri Edi Rama ka folur në “Open” për deklaratat e Lulzim Bashës në Kuvend dhe për situatën në Partinë Demokratike. “Ku është kryeministri? E dimë...

Rusia do të pushtojë Ukrainën në shkurt?! Biden paralajmëron Zelenskyyn

Shtëpia e Bardhë tha se Presidenti Joe Biden paralajmëroi të enjten presidentin e Ukrainës se ekziston një “mundësi e dukshme” që Rusia të ndërmarrë...

Shefi serb i Armando Brojës ‘sulmon’ ashpër Presidentin Vuçiç

Dragan Solak është pronari i ri i Southamptonit të Armando Brojës. Ai nuk i ka aspak mirë punët me presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiç. Pasuria...

Mjaltë me sodë buke/ Kura plot përfitime për stomakun dhe mëlçinë

Soda e bukës është përdorur që në lashtësi kundër një sërë sëmundjesh dhe problemesh dermatologjike. Ajo është shumë e suksesshme, jo vetëm në gatim por...

Katër shenjat e Horoskopit që do të dashurohen në shkurt, ja datat

Nëse jeni beqarë dhe i përkisni një prej shenjave të mëposhtme, shkurti është muaji juaj. Yjet premtojnë ndryshime të mëdha në aferat tuaja të...

Kriza Rusi-Ukrainë, Australia ofron gaz për Evropën

Australia ka ofruar gaz natyror të lëngshëm shtesë për Evropën, nëse Rusia vendos të ndërpresë furnizimet me energji ndërsa rriten tensionet lidhur me Ukrainën. Ndërsa...

Parashikimi i motit/ Ikën i ftohti polar, por çfarë na pret në vijim

Orët e paradites do të paraqiten në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta në zonat malore. Por në orët e pasdites dhe mbrëmjes...

Omicron “pushton” Turqinë, rekord rastesh të reja në 24 orët e fundit

Turqia ka shënuar rekord të rasteve të reja me COVID duke regjistruar numrin më të lartë të infeksioneve që prej fillimit të pandemisë. Autoritetet shëndetësore...

Berisha kërkoi që Shqipëria të çonte municione në Ukrainë, paralajmëron Rama: Do të dëgjoni...

Kryeministri Edi Rama duket se e ka dëgjuar fjalën e ish liderit të PD, Sali Berisha gjatë ditës së sotme. Berisha u rikthye në...