19.01.2022 12:33
Home Tags Plakje

Tag: plakje

Operacioni ndërkombëtar kundër trafikut të klandestinëve, reagon Çuçi: Të vendosur për të goditur çdo...

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar në lidhje me operacionin e shtrirë në disa shtete, që solli arrestimin e 25 personave, mes tyre...

Ekonomi: Standarde ndërkombëtare për shërbimet publike

Shërbimet publike në Shqipëri synojnë të arrijnë standardet më të mira ndërkombëtare. Ministrja e Shtetit për Standardet e Shërbimet, Milva Ekonomi bëri të ditur se,...

“Të dëgjojmë njëri tjetrin si qytetarë, larg llogoreve partiake”, Rama prezanton Këshillimin Kombëtar: ...

“Unë besoj se ne shqiptarët kemi mundësinë të shkojmë shumë më shpejt përpara, duke e dëgjuar njëri-tjetrin dhe duke menduar për njëri-tjetrin”. Me këto fjalë,...

Video/ Kur Beniada Nishani ishte një nga “të dashurat” e Silvio Berlusconit

Ajo tashmë për publikun është bërë më e njohur me pjesëmarrjen në Big Brother VIP. Bëhet fjalë për modelen, Beniada Nishani, e cila ka lindur...

Më thuaj shenjën e Horoskopit, të të them si sillesh në supermarket

Çdo person ka një sjellje të ndryshme kur viziton supermarketin, për blerjet e tij, një aktivitet i nevojshëm për të gjithë. Disa janë më...

“Mbetjet, betejë e madhe”/ Kumbaro: Jemi të vonuar me masat ndëshkimore. Duhen disa shembuj,...

Ministrja e Mjedisit, Mirela Kumbaro, ndodhej këtë të mërkurë në Sarandë, në buzërrugët kombëtare në Fiqnit dhe në Çukë, ku vargkodrat e mbetjeve të...

Ilaçi Paxlovid i Pfizer efektiv kundër Omicron, kalon testet me sukses

Ilaçi i ri i Pfzier, Paxlovid, për Covid-in tregoi efektivitet kundër variantit Omicron në testet laboratorike. Kompania zbuloi të martën të dhëna që tregojnë se...

Pse Hueyda El Said e mbajti të fshehtë? Bashkëshorti Thierry zbulon si e mësuan...

Artistja e njohur, Hueyda El Saied u nda nga jeta në nëntor të vitit të kaluar pasi nuk mundi t’i mbijetojë një sëmundje të...

Jeni gati për një Mikro- Çmenduri?

Te lulishtja mbrapa Kryeministrisë, Ju pret “Micro-Folie” e parë në Shqipëri, ku fëmijë e të rritur, mund te luajnë së bashku, me lojëra inteligjente,...

Kush janë vëllezërit Marku objekt i OFL-së që organizojnë dhunën tek “5 Maji”

Dy prej organizatorëve të protestës për të ndaluar me dhunë projektin e ndërtimit të lagjes së re te “5 Maji”, janë dy emra të...