25.01.2022 03:38
Home Tags Parashikim

Tag: parashikim

3 shenjat e horoskopit që stresohen për gjithçka!

Një mal me fatura për të paguar, jeta sentimentale shkon si mos më keq, performanca në punë nuk i pëlqen eprorëve, asgjë për të...

Të enjten kthimi i nxënësve në shkolla, Zamira Gjini: Shkollat u mbyllën edhe për...

Pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për të mbyllur të gjitha shkollat në vend, për të mbrojtur fëmijët nga kushtet e vështira atmosferike, ditën...

Bora Zemani nuk e harron dot Donaldin, ja detaji që po i fut të...

Moderatorja Bora Zemani ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes mediatike për historinë e saj të dashurisë me Donald Veshajn. Ajo madje shpesh herë merr...

Rama flet për inçizimin e FSHF ndaj Veliajt: I neveris përgjimet e bisedave mes...

Kryeministri Rama ka reaguar për herë të parë për përplasjen mes kreut të FSHF Armando Duka dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Duke iu...

Borrell i rikujton kryeministres serbe dhe rruga e tyre drejt BE-se kalon nga Prishtina

Përfaqësuesi i politikës së jashtme dhe të sigurisë së Bashkimit Europian, Josep Borrell i ka përçuar si rrallë herë një mesazh të qartë Serbisë...

Pfizer dhe BioNTech nisin testet klinike për vaksinën kundër Omicron

Pfizer dhe BioNTech kanë nisur testet klinike për versionin e ri të vaksinës kundër Omicron, sipas një njoftimi për shtyp ditën e sotme. Studimi...

Veliaj: Fëmijët janë marrë peng nga një “bandë” me qendër në Shijak, kjo betejë...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një prononcim të dhënë për edicionin informativ të lajmeve në “News 24”, tha se Armand Duka...

“Do jetë beteja e jetës sime”, Veliaj flet për përplasjen me FSHF-në: Talenti i...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka folur sot në një lidhje ‘live’ me Neës24 për përplasjen me FSHF-në. Veliaj tha se nuk...

PS dërgon në KQZ kërkesën për t’u regjistruar në zgjedhjet e pjesshme lokale

Partia Socialiste ka dërguar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, kërkesën për t’u regjistruar në zgjedhjet e pjesshme lokale të datës 6 mars.

“Acari dhe pandemia”, kufizime dhe ndërprerje pune në disa ambasada shqiptare në shtete të...

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme mesditën e kësaj të martë ka bërë me dije se për shkak të motit të keq dhe...