25.01.2022 08:42
Home Tags Mohammad Javad Zarif

Tag: Mohammad Javad Zarif

“Mos u ndiko nga presioni, mund të bësh sjellje të sforcuar”, Alesia nuk mban...

Pas takimit me Aldisin, Alesia pati një përplasje me Samiun, i cili e akuzoi për lojtare dhe për kamuflazh. Ai iu referua marrëdhënies me Albin....

Basha-Berisha, pajtim në emër të bashkisë së Vorës?!

Nga Skënder Minxhozi/ Një nisëm e deputetit demokrat Saimir Koreshi për të gjetur një kandidaturë për bashkinë e Lushnjes që të jetë i pranuar si...

Meta “arbitër” mes Berishës e Bashës dhe “kandari” i votave më 6 mars?!

Nga Jakin Marena Në Shqipëri po krijohet dalëngadalë një sistem bipolar politik, duke u orientuar gjithnjë e më shumë kahjen drejt formatimit të dy blloqeve...

“Kujdes të moshuarit”/ Këshillat e specialistëve për orët e acarta

“Gjatë ditëve të ftohta të dimirit, specialistët e Shëndetit Publik këshillojnë qytetarët që të përdorin veshje të trasha, të shamngin daljet herët në mëngjes...

Cilat janë shenjat më djallëzore të horoskopit!

Ujori Ujori konsiderohet një nga shenjat më të sjellshme e më të dashura të horoskopit. Urrejnë diskutimet e kota dhe ngritjen e zërit kur është...

Temperaturat e ulëta, MIE: Qarkullimi në akset rrugore, pa probleme

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikës informoi sot për situatën e qarkullimit në vend, për shkak të motit me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore. Sipas...

Ja çfarë mendojnë banorët e “BB VIP” për diferencën e moshës midis Borës dhe...

Një nga situatat dhe çështjet më të komentuara në këtë “Big Brother Vip Albania” ka qenë padyshim lidhja e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Edhe...

Pas Vlahovic, Juventusi ka gati edhe supergoditjen tjetër të janarit nga Milani?

Tregu i transferimeve të Juventusit mund të mos ndalet në nënshkrimin e jashtëzakonshëm të Dushan Vlahovic, tashmë prane. Bardhezinjte, të cilët me serbin do t’i...

COVID-19/ BE: Ka ardhur koha që vendet të heqin kufizimet shtesë

Ka ardhur koha për të shqyrtuar heqjen e masave shtesë të udhëtimit të vendosura nga një numër shtetesh anëtare përtej rekomandimeve të BE-së,...

A do ketë aleanca fluide “pro Berishës” më 6 Mars?

Nga Mero Baze/ Të gjithë bien dakord se zgjedhjet e 6 Marsit janë një përpjekje për të verifikuar në terren atë që Lulzim Basha...