21.01.2022 08:34
Home Tags ‘Micro Folie’

Tag: ‘Micro Folie’

Edhe Mediu braktis Berishën: Kemi 30 vite në koalicion me PD, s’na intereson cilin...

I ftuar në emisionin Open, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është pyetur se më cilën parti do të bëjë koalicion në zgjedhjet e...

Baza e NATO-s në Kuçovë! Gjenerali: Investimi mbaron në 2023, “sekretet” e bazës së...

Këtë të enjte nisi zyrtarisht ndërtimi i bazës së NATO-s në Kuçovë që do të shërbejë për operacionet ushtarake. Komandanti i Forcës Ajrore, gjeneral...

“Si të merresh me kalin e ngordhur”/ Veliaj: Shpallja e zgjedhjeve, akti i fundit...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i ashpër me deklaratat ndaj presidentit Meta duke e konsideruar atë tashmë një “kalë i ngordhur”. I...

‘Këtë punë nuk e lë për asgjë në botë’, Veliaj për zgjedhjet lokale të...

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ftuar në ‘Real Story’ në ‘News24’ foli për zgjedhjet lokale të pjesshme që do të zhvillohen...

Berisha: Për rikthimin tim i mora leje edhe familjes! Blinken më lëndoi. I çova...

Sali Berisha deklaron se Sekretari amerikan i Shtetit lëndoi dinjitetin dhe nderin e tij me vendimin për shpalljen non grata, që sipas tij është...

Georgina tregohet e sinqertë: Nuk ja kam idenë futbollit, e di çfarë është të...

Georgina Rodriguez është në promovimin e plotë të dokumentarit të saj “Soy Georgina” , të cilin mund ta shijoni në Netflix duke filluar nga...

Realizon e vetme fluturimin rreth botës, 19-vjeçarja belge: Shpresoj të inkurajoj shumë vajza dhe...

Nëntëmbëdhjetëvjeçarja belge, Zara Rutherford ka përfunduar një udhëtim epik prej 41 vendesh që përfshin mbi 52,000 kilometra (32,300 milje) duke thyer në këtë mënyrë...

Deri në -18 gradë celsius/ Reagon Mbrojtja Civile, thirrje qytetarëve

Meteorologët raportojnë se, ditët në vazhdim temperaturat në Shqipëri mund të të zbresin deri në -18 gradë Celsius në zona si Bulqiza apo Puka,...

PS-PD ‘përplasje’ për afatet, Felaj: Opozita varrosi Komisionin Hetimor të Inceneratorëve, e përdorën politikisht!...

Opozita dhe maxhoranca nuk kanë rënë dakord për zgjatjen e afatit të punimeve për Komisionin Hetimor të Inceneratorëve. Zëvendëskryetarja e Komisionit, Ermonela Felaj thotë...

FATI YT/ HOROSKOPI, 21 JANAR 2022

Dashi: Në dashuri, nëse ka dikë që ju pëlqen, mos e tërhiqni shumë pas vetes. Në punë, është një moment i mirë për të...