28.01.2022 08:57
Home Tags Mbrojtje

Tag: mbrojtje

Katër shenjat e Horoskopit që do të dashurohen në shkurt, ja datat

Nëse jeni beqarë dhe i përkisni një prej shenjave të mëposhtme, shkurti është muaji juaj. Yjet premtojnë ndryshime të mëdha në aferat tuaja të...

Kriza Rusi-Ukrainë, Australia ofron gaz për Evropën

Australia ka ofruar gaz natyror të lëngshëm shtesë për Evropën, nëse Rusia vendos të ndërpresë furnizimet me energji ndërsa rriten tensionet lidhur me Ukrainën. Ndërsa...

Parashikimi i motit/ Ikën i ftohti polar, por çfarë na pret në vijim

Orët e paradites do të paraqiten në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta në zonat malore. Por në orët e pasdites dhe mbrëmjes...

Omicron “pushton” Turqinë, rekord rastesh të reja në 24 orët e fundit

Turqia ka shënuar rekord të rasteve të reja me COVID duke regjistruar numrin më të lartë të infeksioneve që prej fillimit të pandemisë. Autoritetet shëndetësore...

Berisha kërkoi që Shqipëria të çonte municione në Ukrainë, paralajmëron Rama: Do të dëgjoni...

Kryeministri Edi Rama duket se e ka dëgjuar fjalën e ish liderit të PD, Sali Berisha gjatë ditës së sotme. Berisha u rikthye në...

Çfarë do të bëjë nëse qytetarët dalin kundër Ballkanit të Hapur? Rama komenton edhe...

Kryeministri Edi Rama ka folur në emisionin “Open” për Këshillimin Kombëtar duke theksuar se nuk e bën për tu fshehur nga asnjë cështje tjetër,...

A e keni të qetë ndërgjegjen për Teatrin? Veliaj: E kam 100% të pastër

Kryetari i Bashkisë së Tiranës është i ftuar në ‘Çim Peka Live’ në Syri Tv përballë përballë gazetarëve Çim Peka e Enton Abilekaj dhe...

Pse nuk krijoni një parti të re? Berisha: Në 6 Mars koalicion me këdo,...

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin Opinion tha se ajo është e po e zaptuar nga brava dhe narkoshteti. Pse nuk krijoni një parti...

Berisha: Do marrim pjesë në zgjedhje, të dielën primaret për votimin e kandidatëve

I ftuar në emisionin “Opinion” Sali berisha pohoi se do të jetë pjesë e zgjedhjeve të pjesshme të 6 Marsit në disa nga bashkitë...

Rama flet për Këshillimin Kombëtar: Nuk është një histori bravash!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar ditën e djeshme pyetjen e 12 dhe të fundit të Këshillimit Kombëtar. Një pyetësor 4 faqesh +18 vjeç ku...