28.01.2022 06:16
Home Tags Mbappe

Tag: Mbappe

Covid-19/ MSH: 5 humbje jete dhe 1615 qytetarë të infektuar

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 5 pacientë kanë humbur jetën në Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, humbën...

5 shenjat e Horoskopit që u pëlqejnë lojërat në shtrat

Dëshironi të dini se cilat janë pesë shenjat e zodiakut që duan lodra të egra në shtrat? Jeta e dashurisë në një marrëdhënie është...

Dosja e rëndë / Të gjitha ndeshjet e shitura dhe aferat e Armand Dukës...

E pyetën Armand Dukën, në Gazetën Shqiptare të datës 05 prill të vitit 2015: Kur ka nisur marrëdhënia juaj me futbollin? “Nuk kam pasur ndonjë...

PS Shkodër akuza ndaj Bashkisë: Ademi të afishojë listat e votuesve

Dega e Partisë Socialiste në Shkodër ka hedhur akuza ndaj kryetares në detyrë të Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ku thotë se ka shkelur afatin...

Fjalëkryqi i arqipelagut opozitar në zgjedhjet e 6 marsit

Nga Ylli Pata/ Përfaqësuesit e partive të vogla të opozitës, Dashamir Shehu, Agron Duka, Fatmir Mediu edhe Nard Ndoka, kanë ngritur tezën e një...

Manipulimet në zgjedhjet në futboll, kandidati për Shoqatën e Tiranës, Prodani letër FIFA-s: Të...

Eduard Prodani, i cili ishte kandidat për kreun e Shoqatës së Futbollit të Tiranës, dhe i braktisi këto zgjedhje pasi ishin manipuluar listat, i...

Manastirliu në Spitalin Memorial Fier: Shtojmë shërbime të reja të specializuara, hemodinamika do kthehet...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar ditën e sotme Spitalin Memorial të Fierit, për zgjerimin e shërbimeve shëndetësore të nivelit...

Sot e mbron / Akuzat e Berishës ndaj Dukës dhe FSHF, nga Klani...

Nga Adriatik Doçi/ Sali Berisha ka vendosur të marrë në mbrojte kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili akuzohet për manipulimin...

Muaji i lindjes tregon shumë për gjendjen tuaj shëndetësore, zbuloni nga cilat sëmundje rrezikoheni

Zakonisht priremi ta shohim astrologjinë si një lojë argëtuese, por sipas shkencëtarëve amerikanë të ''Columbia University Medical Center'' ekzistojnë arsye të vlefshme shkencore sipas...

‘Kur një person ka dhimbje të tjerët qeshin’, Beniada flet për situatën e Einxhel

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira pësoi një incident brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo lëndoi krahun, ndërsa sot i është nënshtruar një ndërhyrjeje. Fillimisht,...