23.01.2022 11:00
Home Tags Mandati i trete

Tag: mandati i trete

Goli i Bajramit nuk mjafton, Roma i merr tre pikët Empolit

Roma arriti të marrë fitoren e dytë radhazi në kampionat dhe konfirmon formën e mirë që po kalon, ndërkohë Empolit i shkon në 6...

Ngricat dhe reshjet e dëborës, ministrja Balluku: Nuk ka pasur probleme me qarkullimin në...

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikës, informoi sot lidhur me situatën në vend në kushtet e motit me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore. Ministrja...

Horoskopi, fati yt 24 janar 2022

Dashi, asgjë nuk është në dorën tuaj, por thjesht buzëqeshni në fytyrë për dezinformatat, sepse asnjë person nuk është i interesuar të kërkojë mendimin...

30 milionë euro për shpronësimet e Unazës Veriore, familjet të nisin aplikimet

Duke filluar nga muaji shkurt pritet të fillojë puna për 7 lotet te pjesës veriore të Unazës në kryeqytet. Drejtori i Autoritetit Rrugore, Evis Berberin...

Ndahuni nga Armando Duka që ka shuar futbollin në gjysmën e Shqipërisë

Nga Erion Braçe/ ARMANDO DUKA PO KERKON NJE MANDAT TE GJASHTE! KA SHUAR FUTBOLLIN NGA GJYSMA E #SHQIPERISE DHE ENDE KERKON TE QENDROJE! Nje #SUPERLIGE e vogel, ka perjashtuar gjysmen...

‘BBV’, rasti i Einxhel njësoj si i Monikës, si ndryshuan qëndrim 2 banoret

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP”, në shtëpinë më të famshme ka ndryshuar komplet rrjella e lojës. Në...

OBSH: Omicron nuk është fundi i pandemisë

Organizata Botërore e Shëndetësisë tha se Omicron nuk do të jetë varianti i fundit i COVID-19, pasi “virusi” ka fuqinë të shndërrohet gjatë gjithë...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga Mero Baze/ Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si...

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit, duke marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin shqiptar pas...

Sinoptikanët: E marta do jetë dita më e ftohtë, ja sa do jenë temperaturat

I ftohti që ka përfshirë vendin do të vijojë edhe në ditët e para të kësaj jave. Të hënën temperaturat do të vazhdojnë të...