22.01.2022 08:45
Home Tags Luljeta bozo

Tag: Luljeta bozo

8 janari, Grida Duma: E prisja dhunën atë ditë sepse e njoh Sali Berishën

Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Grida Duma është takuar sot me gratë demokrate të LDG-së Berat. Duma ka deklaruar për mediat se ka ardhur momenti...

OBSH rekomandon dozë të reduktuar vaksine për fëmijët e mitur

Organizata Botërore e Shëndetësisë rekomandoi përdorimin e një doze të reduktuar të vaksinës së Pfizer kundër koronavirusit tek fëmijët e moshës 5-11 vjeç. Ky rekomandim...

Cristiano Ronaldo, Rangnick e kërcënon: Fjalimi pas shpërthimit të portugezit

Vazhdon telenovela te Manchester United mes Ralf Rangnick dhe Cristiano Ronaldo, pasi kampioni portugez është ankuar në mënyrë të dukshme për zëvendësimin gjatë sfidës...

Ndërhyrje e rrallë në zemër, Manastirliu vlerëson ekipin e kardiokirurgjisë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shprehur mirënjohje dhe vlerësim për ekipin e mjekëve të Kardiokirurgjisë...

FATI YT/ Horoskopi 22 janar 2022

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Shpenzimet ka të ngjarë të zgjerohen. Investimi në disa prona mund të jetë i drejtë. Sot do të merrni...

21 Janari ka marrë hak vetë!

Nga Mero Baze/ Drejtësia nuk ja doli dot të vinte në vend nderin e saj për 21 Janarin. Njeriu simbol i asaj tragjedie për më...

Ibrahim Rugova, një misionar që mundi luftën me paqe

Nga Mero Baze Cercë është një fshat i vogël në Komunën e Istogut në Veriperëndim të Kosovës ku u lind Ibrahim Rugova. Një muaj pasi...

Edhe Sulejman Mema në krah të Veliajt: “Koha që futbolli t’i kthehet idealistëve, jo...

Pas disa viteve në krye të Shoqatës Rajonale të Tiranës, ish-futbollisi dhe trajneri i njohur i bardhebluve Sulejman Mema ka vendosur që të tërhiqet...

Situata e jashtëzakonshme nga moti/ Ministrja Balluku thirrje: Të mos shpërdorohet energjia elektrike

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku bëri thirrje publike që energjia elektrike të mos shpërdorohet në këto ditë të ftohta që po kalon...

Shenja e horoskopit që do të përjetojë ndryshime të mëdha gjatë vitit 2022

Me fillimin e vitit vijnë edhe parashikime të ndryshme sa i përket horoskopit dhe për secilën nga 12 shenjat pritet të sjellë diçka ndryshe....