25.01.2022 08:12
Home Tags Lloyd Austin

Tag: Lloyd Austin

Cilat janë shenjat më djallëzore të horoskopit!

Ujori Ujori konsiderohet një nga shenjat më të sjellshme e më të dashura të horoskopit. Urrejnë diskutimet e kota dhe ngritjen e zërit kur është...

Temperaturat e ulëta, MIE: Qarkullimi në akset rrugore, pa probleme

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikës informoi sot për situatën e qarkullimit në vend, për shkak të motit me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore. Sipas...

Ja çfarë mendojnë banorët e “BB VIP” për diferencën e moshës midis Borës dhe...

Një nga situatat dhe çështjet më të komentuara në këtë “Big Brother Vip Albania” ka qenë padyshim lidhja e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Edhe...

Pas Vlahovic, Juventusi ka gati edhe supergoditjen tjetër të janarit nga Milani?

Tregu i transferimeve të Juventusit mund të mos ndalet në nënshkrimin e jashtëzakonshëm të Dushan Vlahovic, tashmë prane. Bardhezinjte, të cilët me serbin do t’i...

COVID-19/ BE: Ka ardhur koha që vendet të heqin kufizimet shtesë

Ka ardhur koha për të shqyrtuar heqjen e masave shtesë të udhëtimit të vendosura nga një numër shtetesh anëtare përtej rekomandimeve të BE-së,...

A do ketë aleanca fluide “pro Berishës” më 6 Mars?

Nga Mero Baze/ Të gjithë bien dakord se zgjedhjet e 6 Marsit janë një përpjekje për të verifikuar në terren atë që Lulzim Basha...

Demi dhe 4 shenja të tjera të horoskopit e dashurojnë jetën ekstravagante

Jeta plot luks, pasuri dhe madhështi është një synim primar i shumë njerëzve që të jetojnë një jetë plot ekstravagancë. Këta njerëz janë zakonisht...

“Nuk do gënjej”/ Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë: Nëse Donaldi do zgjaste...

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pasi doli nga shtëpia e Big Brother VIP dhe u tha se është në gjendje të...

Ilir Meta, shefi politik i partisë së Sali Berishës

Nga Ylli Pata Ilir Meta sot ka ndërmarrë dy akte të rëndësishme politike. Së pari ka shpallur krijimin e partisë së re të tij, “sovraniste”,...

Rama publikon pyetjen e 11-të të “Keshillimit Kombëtar: A duhet të ndahet Shqipëria nga...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë pyetjen e 11-të të Këshillimit Kombëtar. Pyetja e 11-të ka të bëjë me anëtarësimin e Shqipërisë...