28.01.2022 10:06
Home Tags Kontrolli teknik

Tag: kontrolli teknik

Nënshkruhet marrëveshja për rehabilitimin elektromekanik të hidrocentralit të Fierzës

U nënshkrua sot marrëveshja për rehabilitimin elektromekanik të Hidrocentralit të Fierzës. Marrëveshja u nënshkrua nga ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, drejtori i...

Kandidatja e PS-së në Shkodër”: Unë s’e njoh humbjen, s’ka rëndësi ka kë kam...

Partia Socialiste e Shqipërisë vendosi kandidatët në pesë nga gjashtë bashkitë e vendit ku do të garohet për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6...

U shkrinë së qeshuri pas incidentit, Einxhel komenton sjelljen e banorëve: Nuk kanë faj...

Ndërhyrja që ka bërë Einxhel në krah pas incidentit që pati brenda shtëpisë së Big Brother VIP është kryer me sukses. Mbrëmjen e sotme, ajo...

Distria Krasniqi fiton medalje të artë në Portugali në ‘Grand Prix’

Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka fituar medalje të artë në garën “Grand Prix” që po zhvillohet në Portugali, njofton Federata e Xhudos e Kosovës. Krasniqi...

Sensi largohet zyrtarisht nga Interi, vjen Felipe Caicedo

Stefano Sensi i jep lamtumirën Interit. I afruar me shumë bujë te zikaltrit, dy vite e gjysmë më parë, mesfushori i përfaqësueses italiane ka...

Danimarka, vendi i parë që dekreton fundin e pandemisë/ Frederiksen: Hapim një epokë të...

Danimarka do të eliminojë kufizimet e vendosura nga vala e katërt e koronavirusit të martën e ardhshme, pavarësisht numrit rekord të infektimeve. Arsyeet e...

RENEA, stërvitje në aeroportin e Rinasit për rastet e pengmarrjes

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ndoqi nga afër në Rinas, stërvitjen e Forcave Speciale RENEA për rastet e pengmarrjes...

Fati yt/ Horoskopi, 29 janar 2022

Dashi: Fundjava mund të ketë diskutime dhe situatë të tensionuar në lidhje me partnerin. Nga ana tjetër, është një periudhë mjaft interesante për të...

Për atë që e duan Berishën si taleban

Nga Mero Baze/ Sali Berisha bëri dje në mbrëmje një përpjekje tinzare për t’iu dhënë shpresë mbështetësve të vet, duke sulmuar ambasadoren e SHBA,...

Beatrix do të surprizojë Donaldin? Ja çfarë po aludohet

Po aludohet lart e poshtë se sot Beatrix do të shkojë në shtëpi për të surprizuar Donaldin. Thuhet se ajo do t’i këndojë atij...