28.01.2022 04:53
Home Tags Juventus

Tag: Juventus

‘Kur një person ka dhimbje të tjerët qeshin’, Beniada flet për situatën e Einxhel

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira pësoi një incident brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo lëndoi krahun, ndërsa sot i është nënshtruar një ndërhyrjeje. Fillimisht,...

Çuçi: Krijojmë këtë vit Këshillin Kombëtar të Sigurisë në Komunitet

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi mori pjesë në sezonin online të takimit me Komisionin Europian ku prezantoi sot disa nga rezultatet e agjendës së...

Replikat/ Rama-komentuesit: Nuk kam garë me kufoma ambulante, por me kohën

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me një ndër komentuesit në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Komentuesi e ka pyetur Ramën nëse është në garë...

“Këshillimi Kombëtar”/ Rama: Mbi 36.000 pyetësorë të plotësuar online. Të marrim vendimet e...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se numri i pyetësorëve të parë të kthyer me postë nga qytetarët e përfshirë në Këshillimin Kombëtar...

Lojtar prej “kristali”, PSG heq dorë nga Dembele. Ja prioriteti madh i verës

Nëse ka një gjë, në të cilën PSG nuk shkëlqen, është merkatoja në dalje (shitjet). Që prej kthimit të Leonardo në klub, në vitin...

Ditët e para të shkurtit do të sjellin përmbysje në jetën e këtyre shenjave...

Këtë vit, fluksi i Mërkurit retrogradë në muajt e parë mund të bëjë që disa shenja të përballen me ndryshime të mëdha të rëdnësishme....

Gjermania drejt vaksinimit me detyrim të popullatës

Deri tani shumëçka flet që vaksinimi kundër koronavirusit do të bëhet i detyrueshëm në Gjermani. Kjo u përvijua edhe të mërkurën në debatin pasionant...

Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës denoncon manipulimet e Dukës:...

Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës ka denoncuar tentativat e Armando Dukës për të manipuluar zgjedhjet në FSHF. Përmes një...

4 humbje jete nga Covid 19 në Kosovë/ Ja sa raste të reja u...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 3.617 të infektuar me koronavirus nga 13.928 testime të kryera. Po ashtu, ministria e Shëndetësisë...

Beatrix i dedikoi këngë historisë me Donaldin, reagon Romeo

Mbrëmjen e djeshme Beatrix Ramosaj publikoi këngën "Faj", një dedikim për historinë e saj me Donaldin. "Kjo ndjenja jonë as mua as ty jo...