25.01.2022 08:13
Home Tags Jens Stoltenberg

Tag: Jens Stoltenberg

“Kujdes të moshuarit”/ Këshillat e specialistëve për orët e acarta

“Gjatë ditëve të ftohta të dimirit, specialistët e Shëndetit Publik këshillojnë qytetarët që të përdorin veshje të trasha, të shamngin daljet herët në mëngjes...

Cilat janë shenjat më djallëzore të horoskopit!

Ujori Ujori konsiderohet një nga shenjat më të sjellshme e më të dashura të horoskopit. Urrejnë diskutimet e kota dhe ngritjen e zërit kur është...

Temperaturat e ulëta, MIE: Qarkullimi në akset rrugore, pa probleme

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikës informoi sot për situatën e qarkullimit në vend, për shkak të motit me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore. Sipas...

Ja çfarë mendojnë banorët e “BB VIP” për diferencën e moshës midis Borës dhe...

Një nga situatat dhe çështjet më të komentuara në këtë “Big Brother Vip Albania” ka qenë padyshim lidhja e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Edhe...

Pas Vlahovic, Juventusi ka gati edhe supergoditjen tjetër të janarit nga Milani?

Tregu i transferimeve të Juventusit mund të mos ndalet në nënshkrimin e jashtëzakonshëm të Dushan Vlahovic, tashmë prane. Bardhezinjte, të cilët me serbin do t’i...

COVID-19/ BE: Ka ardhur koha që vendet të heqin kufizimet shtesë

Ka ardhur koha për të shqyrtuar heqjen e masave shtesë të udhëtimit të vendosura nga një numër shtetesh anëtare përtej rekomandimeve të BE-së,...

A do ketë aleanca fluide “pro Berishës” më 6 Mars?

Nga Mero Baze/ Të gjithë bien dakord se zgjedhjet e 6 Marsit janë një përpjekje për të verifikuar në terren atë që Lulzim Basha...

Demi dhe 4 shenja të tjera të horoskopit e dashurojnë jetën ekstravagante

Jeta plot luks, pasuri dhe madhështi është një synim primar i shumë njerëzve që të jetojnë një jetë plot ekstravagancë. Këta njerëz janë zakonisht...

“Nuk do gënjej”/ Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë: Nëse Donaldi do zgjaste...

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pasi doli nga shtëpia e Big Brother VIP dhe u tha se është në gjendje të...

Ilir Meta, shefi politik i partisë së Sali Berishës

Nga Ylli Pata Ilir Meta sot ka ndërmarrë dy akte të rëndësishme politike. Së pari ka shpallur krijimin e partisë së re të tij, “sovraniste”,...