28.01.2022 04:26
Home Tags Intervista

Tag: intervista

“Unë nuk jam në garë me një kufomë ambulante”, Rama ka një reagim për...

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me një ndër komentuesit në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Komentuesi e ka pyetur Ramën nëse është në garë...

“Këshillimi Kombëtar”/ Rama: Mbi 36.000 pyetësorë të plotësuar online. Të marrim vendimet e...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se numri i pyetësorëve të parë të kthyer me postë nga qytetarët e përfshirë në Këshillimin Kombëtar...

Lojtar prej “kristali”, PSG heq dorë nga Dembele. Ja prioriteti madh i verës

Nëse ka një gjë, në të cilën PSG nuk shkëlqen, është merkatoja në dalje (shitjet). Që prej kthimit të Leonardo në klub, në vitin...

Ditët e para të shkurtit do të sjellin përmbysje në jetën e këtyre shenjave...

Këtë vit, fluksi i Mërkurit retrogradë në muajt e parë mund të bëjë që disa shenja të përballen me ndryshime të mëdha të rëdnësishme....

Gjermania drejt vaksinimit me detyrim të popullatës

Deri tani shumëçka flet që vaksinimi kundër koronavirusit do të bëhet i detyrueshëm në Gjermani. Kjo u përvijua edhe të mërkurën në debatin pasionant...

Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës denoncon manipulimet e Dukës:...

Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës ka denoncuar tentativat e Armando Dukës për të manipuluar zgjedhjet në FSHF. Përmes një...

4 humbje jete nga Covid 19 në Kosovë/ Ja sa raste të reja u...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 3.617 të infektuar me koronavirus nga 13.928 testime të kryera. Po ashtu, ministria e Shëndetësisë...

Beatrix i dedikoi këngë historisë me Donaldin, reagon Romeo

Mbrëmjen e djeshme Beatrix Ramosaj publikoi këngën "Faj", një dedikim për historinë e saj me Donaldin. "Kjo ndjenja jonë as mua as ty jo...

Manastirliu inspekton qendrën e re shëndetësore në Vlorë: Mbi 54 % e popullatës target...

28 Janar, Vlorë- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka inspektuar ditën e sotme qrndrën e re Shëndetësore nr.1 në Vlorë, e...

Veliaj me rektorët e universiteteve private: Beteja me FSHF-në është për të ardhmen e...

Në vijim të përgatitjes së programit për titullin “Tirana, Kryeqyteti Evropian të Rinisë”, kryebashkiaku Erion Veliaj, pas takimit me dekanët dhe rektorët e universiteteve...