19.01.2022 12:11
Home Tags Flamur Noka

Tag: flamur Noka

Video/ Kur Beniada Nishani ishte një nga “të dashurat” e Silvio Berlusconit

Ajo tashmë për publikun është bërë më e njohur me pjesëmarrjen në Big Brother VIP. Bëhet fjalë për modelen, Beniada Nishani, e cila ka lindur...

Më thuaj shenjën e Horoskopit, të të them si sillesh në supermarket

Çdo person ka një sjellje të ndryshme kur viziton supermarketin, për blerjet e tij, një aktivitet i nevojshëm për të gjithë. Disa janë më...

“Mbetjet, betejë e madhe”/ Kumbaro: Jemi të vonuar me masat ndëshkimore. Duhen disa shembuj,...

Ministrja e Mjedisit, Mirela Kumbaro, ndodhej këtë të mërkurë në Sarandë, në buzërrugët kombëtare në Fiqnit dhe në Çukë, ku vargkodrat e mbetjeve të...

Ilaçi Paxlovid i Pfizer efektiv kundër Omicron, kalon testet me sukses

Ilaçi i ri i Pfzier, Paxlovid, për Covid-in tregoi efektivitet kundër variantit Omicron në testet laboratorike. Kompania zbuloi të martën të dhëna që tregojnë se...

Pse Hueyda El Said e mbajti të fshehtë? Bashkëshorti Thierry zbulon si e mësuan...

Artistja e njohur, Hueyda El Saied u nda nga jeta në nëntor të vitit të kaluar pasi nuk mundi t’i mbijetojë një sëmundje të...

Jeni gati për një Mikro- Çmenduri?

Te lulishtja mbrapa Kryeministrisë, Ju pret “Micro-Folie” e parë në Shqipëri, ku fëmijë e të rritur, mund te luajnë së bashku, me lojëra inteligjente,...

Kush janë vëllezërit Marku objekt i OFL-së që organizojnë dhunën tek “5 Maji”

Dy prej organizatorëve të protestës për të ndaluar me dhunë projektin e ndërtimit të lagjes së re te “5 Maji”, janë dy emra të...

“Vuaj nga epilepsia”, Xheisara rrëfen historinë e trishtë: Babai u plagos pas koke…

Xheisara e cila la mbrëmjen e kaluar shtëpinë e “Big Brother VIP” i ka përlotur të gjithë me historinë e saj. Xheisara tregoi se...

Milan gjen në Premier League mbrojtësin që dëshiron

Milan po kërkon me ngulm një mbrojtës në këtë merkato. Pas disa tentativash për të bindur skuadrën e Lille për marrë shërbimet e Sven...

Shtatzëna shikon gra me barrë

Nga Frrok Çupi/ Ka plasur keq… Njëri thërret ‘vrasës’, tjetri ‘sfurqet’, i treti ‘gazin e snajperë’ dhe ‘brava’. Akuza pa fund dhe të egra...