28.01.2022 06:31
Home Tags Doreheqje

Tag: Doreheqje

Po vjen vala e motit të keq me shi dhe dëborë/ Qytetet që do...

Pas të ftohtit polar, që i lanë më pas vendin temperaturave të buta mbrëmjen e sotme thuajse i gjithë territori do të përfshihet nga...

Yuri Kim takohet me kryetarin e Gjykatës së Lartë, zbulon çfarë diskutuan: Vettingu vazhdon…

Ambasadorja e SHBA-ve në Shqipëri ka patur ditën e sotme një takim me Kryetarin e Gjykatës së Lartë, Sokol Sadushi. Nëpërmjet një posti në rrjetet...

Covid-19/ MSH: 5 humbje jete dhe 1615 qytetarë të infektuar

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 5 pacientë kanë humbur jetën në Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, humbën...

5 shenjat e Horoskopit që u pëlqejnë lojërat në shtrat

Dëshironi të dini se cilat janë pesë shenjat e zodiakut që duan lodra të egra në shtrat? Jeta e dashurisë në një marrëdhënie është...

“Mirë se vini Z. Ceferin!”/ Një kronologji për gjithë shitjet e ndeshjeve dhe korrupsionin...

E pyetën Armand Dukën, në Gazetën Shqiptare të datës 05 prill të vitit 2015: Kur ka nisur marrëdhënia juaj me futbollin? “Nuk kam pasur ndonjë...

PS Shkodër akuza ndaj Bashkisë: Ademi të afishojë listat e votuesve

Dega e Partisë Socialiste në Shkodër ka hedhur akuza ndaj kryetares në detyrë të Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ku thotë se ka shkelur afatin...

Fjalëkryqi i arqipelagut opozitar në zgjedhjet e 6 marsit

Nga Ylli Pata/ Përfaqësuesit e partive të vogla të opozitës, Dashamir Shehu, Agron Duka, Fatmir Mediu edhe Nard Ndoka, kanë ngritur tezën e një...

Manipulimet në zgjedhjet në futboll, kandidati për Shoqatën e Tiranës, Prodani letër FIFA-s: Të...

Eduard Prodani, i cili ishte kandidat për kreun e Shoqatës së Futbollit të Tiranës, dhe i braktisi këto zgjedhje pasi ishin manipuluar listat, i...

Manastirliu në Spitalin Memorial Fier: Shtojmë shërbime të reja të specializuara, hemodinamika do kthehet...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar ditën e sotme Spitalin Memorial të Fierit, për zgjerimin e shërbimeve shëndetësore të nivelit...

Sot e mbron / Akuzat e Berishës ndaj Dukës dhe FSHF, nga Klani...

Nga Adriatik Doçi/ Sali Berisha ka vendosur të marrë në mbrojte kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili akuzohet për manipulimin...