28.01.2022 10:41
Home Tags Cristiano Ronaldo

Tag: Cristiano Ronaldo

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP: E theva krahun

Prezantuesja e njohur, Einxhel Shkira, ka përjetuar një moment aspak të këndshëm të enjten në Big Brother VIP. Teksa tentoi të rrotullohet në një...

Operacion i madh droge në Dibër dhe Mat! 14 të arrestuar, të gjithë anëtarë...

Një operacion i madh antidrogë është zhvilluar së fundmi në zonën e Matit dhe të Dibrës. Policia ka arrestuar 14 persona si edhe ka shpallur...

Napoli-Bajrami, Spalletti përfshihet në negociata, zbulohet kushti që e sjell tek blutë

Napoli ka nisur punën për të gjetur një zëvendësues për Insigne, në listën e përpiluar nga drejtuesit e klubin së fundmi është përfshirë edhe...

Shpallja non grata/ Berisha: SHBA do ta korrigjojë gabimin, kam besim të thellë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ritheksuar se deklarimi non grata nga ana e SHBA-së është i bazuar në shpifje. I ftuar në emisonin Opinion në...

“Gati për një përgjigje të shpejtë ndaj Rusisë”, ambasada e SHBA në Tiranë publikon...

Ambasada e SHBA në Tiranë vijon të shpërndajë deklaratat e Sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken, lidhur me situatën e tensionuar në Ukrainë, për...

“Doli që ishin njerëzit e tyre”/ Veliaj për tritolin tek shtëpia e Dukës: Janë...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka deklaruar se ai nuk ka lidhje me palën e tritolit duke iu referuar rastit të shpërthimit të portës së shtëpisë...

Ndahet nga jeta Dom Gjergj Simoni

Është ndarë nga jeta në moshën 89 vjeçare dom Gjergj Simoni, i cili për shume vite vuajti në burgjet e komunizmit bashke me një...

“Do vendosim në veprim edhe SPAK-un”/ Veliaj për padinë ndaj FSHF: Ka shkaktuar dëm...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zbardhur disa nga pikat e padisë ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit. Sipas Veliajt, pas prokurorisë së Tiranës do të...

Sondazhi i Euronews: Rama kryeson si lideri më i pëlqyer, Berisha lë prapa Bashën

Pëlqyeshmëria e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës ka rënë krahasuar me fundin e vitit të kaluar. Rritje të pëlqyeshmërisë ka shënuar kryeministri Edi Rama: 50%...

Puna dhe dashuria, njihuni me shenjën më me fat për sot

Dashi Ju në një farë mënyre e gjeni mënyrën për të shprehur se si ndiheni ndaj një personi të caktuar, i cili kohët e fundit...