19.01.2022 11:04
Home Tags Britani

Tag: Britani

Shtatzëna shikon gra me barrë

Nga Frrok Çupi/ Ka plasur keq… Njëri thërret ‘vrasës’, tjetri ‘sfurqet’, i treti ‘gazin e snajperë’ dhe ‘brava’. Akuza pa fund dhe të egra...

​Bill Gates paralajmëron pandemi shumë më të këqija se Covid

Bill Gates ka lëshuar një tjetër paralajmërim për pandemi shumë më të këqija se Covid-19, për çka u bëri thirrje qeverive të kontribuojnë me...

3 shenjat që i pret një ditë e vështirë sot

Dashi-Ju pret një ditë e vështirë sot, sepse ju jeni dikush që me të vërtetë dëshiron të kuptohet dhe rrallë keni durimin për t`u...

Të dhëna të reja për variantin Omicron, simptomat e ngjashme me gripin

Varianti i ri i koronavirusit, Omicron ka shtuar shqetësimin tek ekspertët. Sëfundmi gazeta britanike ‘Express’ ka publikuar të dhëna të reja të cilët janë zbuluar...

Nikolla, letër urimi presidentes së re të PE-së: E bindur se do vijojë mbështetja

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, i ka dërguar një letër urimi presidentes së re të Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, me rastin e zgjedhjes në...

OKB/ Guterres i ofron Merkelit postin e këshilltares

Sekretari i përgjithshëm i OKB-së Antonio Guterres i ka ofruar ish-kancelares gjermane, Angela Merkel një post këshilltareje në OKB. Sipas burimeve të OKB-së, Guterres i...

Kreu i PD në Fier ironizon Berishën: Plaku i padëshiruar merr në telefon 10...

Kreu i PD në Fier, Agron Kapllanaj ka ironizuar ish liderin demokrat Sali Berisha duke e cilësuar si “plakun e padëshiruar non grata”....

Gazetari italian: Ibrahimovic po bëhet barrë për Milanin

Drejtori i “Tele Lombardia”, Fabio Ravezzani ka postuar në Twitter mendimet e tij për rolin e Ibrahimovic te kuqezinjtë: “Milani ka shumë justifikime, por...

Shenjat e horoskopit në dukje të paqta, por kur shpërthejnë, qëndrojuni larg

Mos e zgjo një qen që fle, thotë një shprehje. Mund të duken shenjat më të qeta të zodiakut, janë 4, por kur kupa...

U tha se kishte hatërmbetje, Dj Pm reagon për eleminimin e Dagz

Mbrëmja e djeshme në “Big Brother VIP Albania” solli një eleminim të dyfishtë, ku në televotim do të shkonin banorët e zgjedhur në fund...