19.01.2022 11:49
Home Tags Alexander Lukashenko

Tag: Alexander Lukashenko

Ilaçi Paxlovid i Pfizer efektiv kundër Omicron, kalon testet me sukses

Ilaçi i ri i Pfzier, Paxlovid, për Covid-in tregoi efektivitet kundër variantit Omicron në testet laboratorike. Kompania zbuloi të martën të dhëna që tregojnë se...

Pse Hueyda El Said e mbajti të fshehtë? Bashkëshorti Thierry zbulon si e mësuan...

Artistja e njohur, Hueyda El Saied u nda nga jeta në nëntor të vitit të kaluar pasi nuk mundi t’i mbijetojë një sëmundje të...

Jeni gati për një Mikro- Çmenduri?

Te lulishtja mbrapa Kryeministrisë, Ju pret “Micro-Folie” e parë në Shqipëri, ku fëmijë e të rritur, mund te luajnë së bashku, me lojëra inteligjente,...

Kush janë vëllezërit Marku objekt i OFL-së që organizojnë dhunën tek “5 Maji”

Dy prej organizatorëve të protestës për të ndaluar me dhunë projektin e ndërtimit të lagjes së re te “5 Maji”, janë dy emra të...

“Vuaj nga epilepsia”, Xheisara rrëfen historinë e trishtë: Babai u plagos pas koke…

Xheisara e cila la mbrëmjen e kaluar shtëpinë e “Big Brother VIP” i ka përlotur të gjithë me historinë e saj. Xheisara tregoi se...

Milan gjen në Premier League mbrojtësin që dëshiron

Milan po kërkon me ngulm një mbrojtës në këtë merkato. Pas disa tentativash për të bindur skuadrën e Lille për marrë shërbimet e Sven...

Shtatzëna shikon gra me barrë

Nga Frrok Çupi/ Ka plasur keq… Njëri thërret ‘vrasës’, tjetri ‘sfurqet’, i treti ‘gazin e snajperë’ dhe ‘brava’. Akuza pa fund dhe të egra...

​Bill Gates paralajmëron pandemi shumë më të këqija se Covid

Bill Gates ka lëshuar një tjetër paralajmërim për pandemi shumë më të këqija se Covid-19, për çka u bëri thirrje qeverive të kontribuojnë me...

3 shenjat që i pret një ditë e vështirë sot

Dashi-Ju pret një ditë e vështirë sot, sepse ju jeni dikush që me të vërtetë dëshiron të kuptohet dhe rrallë keni durimin për t`u...

Të dhëna të reja për variantin Omicron, simptomat e ngjashme me gripin

Varianti i ri i koronavirusit, Omicron ka shtuar shqetësimin tek ekspertët. Sëfundmi gazeta britanike ‘Express’ ka publikuar të dhëna të reja të cilët janë zbuluar...