22.01.2022 10:16
Home Uncategorized

Uncategorized

“Nga takimet rezultoj fitues”, Eduard Prodani “gozhdon” Dukën: Ja skemat e manipulimeve që po...

Ish sekretari i përgjithshëm i FSHF-së dhe kandidati për Shoqatën e Tiranës, Eduard Prodani, ka folur për situatën rreth proçesit zgjedhor në këtë shoqatë...

‘Dështoi të vepronte në katër raste’, ish-Papa i Benedikut i përfshirë në skandalin e...

Ish-Papa i Benedikut i XVl pritet të përballet me akuza të rënda. Nëntë vite pasi befasoi botën duke dhënë dorëheqje nga posti i tij në...

Meta dekreton zgjedhje të reja/ Më 6 mars votohet në Durrës, Shkodër, Dibër, Lushnjë,...

Pa u tharë mirë boja e dekretit të zgjedhjeve të pjesshme, Ilir Meta u shfaq ne Shkodër, bashkinë e parë të mbetur pa kryetar....

Komisioni hetimor i inceneratorëve/ Felaj i nxjerr të palarat opozitës: Në 3 muaj vetëm...

Nënkryetarja e Komisionit Hetimor për inceneratorët, Ermonela Felaj ka reaguar në Facebook pas mbledhjes se gjate te mbajtur dje nga ky komision. Në reagimin e...

Donaldi i bën portret, Beatrix zhgënjehet: Nuk e kam hundën e madhe

Donaldi i ka bërë një portret Beatrix, mirëpo duket se kjo e fundit nuk e ka pëlqyer. Beatrix tha se hunda i ka dalë...

Greqia kërkon PCR ose test të shpejtë përpara hyrjes

Nga sot, personave që udhëtojnë në Greqi do t’u kërkohet një test negativ të reaksionit zinxhir polimerazë (PCR) ose një test të shpejtë përpara...

Bora Zemani ka ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Bora Zemani është një ndër moderatoret me të dashura për publikun shqiptarë dhe është mjaft aktive nëpër rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit momente...

Armina i del në krah vjehrrit Berisha për protestën: S’ka bërë vaki që dikush...

Armina Mevlani, parnterja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar në lidhje me protestën që u mbajt sot para selisë së PD-së....

Video/ Gazetari Mero Baze: Sulmi ndaj Ronald Bejkos, me urdhër të Berishës

Gazetari Mero Baze ka komentuar dhunën e ushtruar ndaj Ronald Bejkos, nga ana e njerëzve të Sali Berishës. “Sulmi ndaj Roland Bejkos, student i Dhjetorit...

Prej 1 janarit 2022 ndryshon tatimi mbi të ardhurat! Paga minimale do të rritet...

Prej janarit nis zbatimi i paketës së re fiskale për bizneset dhe qytetarët shqiptar. Ndryshon taksimi progresiv për pagat, ku të gjithë qytetarët që...