25.01.2022 01:25
Home Tirana

Tirana

Veliaj mesazh Armando Dukës: Mund të jesh i pavarur, por jo i paprekshëm; Mund...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi sot se askush nuk është i paprekshëm kur abuzon me fondet dhe taksat e qytetarëve. Në...

Skandali me zgjedhjet Rajonale, Bashkia Tiranë depoziton padinë në gjykatë, kallëzon dy zyrtarët e...

Një ditë më parë, kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, u shpreh i bindur se do t’i shkojë deri në fund çështjes me zgjedhjet...

Veliaj reagon pas përgjimit të FSHF: U qëndroj një për një atyre që kam...

Kryebashkiaku i Tiranës ka reaguar pas publikimit te nje pergjimi nga FSHF ndaj tij. Veliaj ne reagimin e tij thekson se i qendron çdo...

30 milionë euro për shpronësimet e Unazës Veriore, familjet të nisin aplikimet

Duke filluar nga muaji shkurt pritet të fillojë puna për 7 lotet te pjesës veriore të Unazës në kryeqytet. Drejtori i Autoritetit Rrugore, Evis Berberin...

Ke aplikuar për vizë? Ambasada Gjermane në Tiranë jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada Gjermane në Tiranë ka bërë të ditur se sektori i vizave do të jetë i mbyllur ditën e hënë. Përmes një njoftimi në...

Pas lajmit të hetimit ndërkombëtar, Duka në panik, tenton të shtyjë zgjedhjet në Tiranë

Pas lajmit të hetimit ndërkombëtar, Duka në panik, tenton të shtyjë zgjedhjet në Tiranë Pas lajmit se Bashkia e Tiranës, në cilësinë e aksionerit...

Temperaturat nën zero, Bashkia e Tiranës hedh skorie gjatë natës

Temperaturat nën zero nuk kanë penguar qarkullimin e mjeteve në kryeqytet. Që gjatë natës, punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur punë intensive për mbajtjen...

Bashkia e Tiranës, hetim ndërkombëtar për Armando Dukën

Bashkia e Tiranës, në cilësinë e aksionerit të Klubit të Futbollit, do të kërkojë të Hënën një hetim kombëtar dhe ndërkombëtar për shkeljet dhe...

Duka i tmerruar nga humbja në Tiranë, kërkon të ulë delegatët e Kryeqytetit

Ndonëse ka njëzet vite në krye të futbollit shqiptar, pesë mandate të fituara dhe kandidat për të gjashtin, Armand Duka, ndryshon rregullat e lojës...

Veliaj krah legjendave të Tiranës, Partizanit dhe Dinamos, thumbon Dukën: Kush e ka punë...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj bëri bashkë dje të gjithë emrat më të shquar të futbollit shqiptar, që kanë shkruar historinë me fanellat e...