25.01.2022 03:35
Home Sport

Sport

RAPORTI / Autoriteti i Konkurrencës: Ja skema korruptive e Armando Dukës me të drejtat...

Të tjera dokumente dalin në dritë që faktojnë abuzimet e Armando Dukës në krye të Federatës Shqiptare të Futbollit. Bëhet fjalë për Autoritetin e...

Ish bomberi i Anglisë dhe Sauthemptonit elozhe Brojës. Është një sulmues brutal

Talenti 20-vjeçar mendoi se kishte shënuar, por goli u anulua për pozicion jashtë loje, ashtu siç nuk mundi dot të fitonte një penallti për...

Sevilla transferon Anthony Martial

Sevilla ka arritur marrëveshjen me klubin anglez të Manchester United për huazimin e sulmuesi francez, Anthony Martial. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano tha se...

Kryebashkiaku Veliaj me përfaqësuesit e shoqatave të Tiranës: Ata janë një bandë që nuk...

Kryebashkiaku Veliaj në mbledhjen me presidentët dhe përfaqësuesit ligjorë të shoqatave sportive të Tiranës tha se FSHF është një bandë që nuk auditohet nga...

Audiopërgjimi/ Reagon Veliaj: Nuk i heq asnjë presje asaj që u tha në një...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zhvilluar një mbledhje urgjente me presidentë të Shoqatave Sportive të Tiranës, ku lëshoi edhe një herë akuza të...

Manipulimi i zgjedhjeve në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: U diskredituan disa palaço! Kallëzim...

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka bërë me dije sot se do të kallëzojë penalisht sekretarin e përgjithshëm të FSHF dhe sekretarin...

Skandali / Futbollistët e ‘Superiores’ me pagë sa pastrueset e FSHF-së, vetë ‘beu’ Armand...

Nga Adriatik Doçi/ Degradimi i futbollit në Shqipëri nën drejtimin e ‘beut’ Armand Duka, i cili nuk ka pasur dhe nuk ka kurrfarë lidhje...

Inzaghi pret dhuraten nga Marotta, por do te vije ndoshta vetem ne qershor…

Emri i Filip Kosticit mbetet ai në krye të preferencave të Interit për të përforcuar krahun e majtë, duke i dhënë një alternativë Perisic...

Shpërthen Dritan Shakohoxha: Sot u bë një mashtrim shumë i shëmtuar, Duka i trembet...

Pas skandalit të sotëm në zgjedhjet për zgjedhjen e kreut të Shoqatës së Futbollit Tiranë, ka reaguar për herë të parë dhe Dritan Shakohoxha,...

Duka manipulon zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, zgjedh kreun e ri me persona...

Kreu i Shoqatës së Futbollit Tirana është zgjedhur Krenar Alimehmeti. Sipas FSHF Alimehmeti është votuar me 44 vota pro, 2 kundër dhe 1 abstenim....