25.01.2022 03:09
Home Show-time

Show-time

Donaldi i menduar shikon tatuazhin që ka bërë për Borën, zbulohet kuptimi

Trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është kthyer tashmë në kryefjalën e çdo lajmi. Kjo e fundit la shtëpinë e “Big Brother VIP” disa ditë më parë, teksa...

“Pastroja makineritë e mishit”, Beniada surprizon me punën e saj të parë

Beniada Nishani është një nga banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP” që ka spikatur për humorin e saj. Por pavarësisht tipit, ajo ka...

Ia kishte kërkuar prej kohësh, Donaldi i kthen Semit diçka që “i lidhte” bashkë...

Në mbrëmjen ku u diskutua për herë të parë afrimiteti midis Donaldit dhe Beatrix, Semi u revoltua shumë. Pasi mbaroi klipi Donaldi e përqafoi Triksën...

‘Kur isha 23 vjeç u lidha me një 47 vjeçare’/ Banorët e BBVIP nxjerrin...

Big Brother VIP ka kërkuar nga të gjithë banorët që të tregojnë sekretet e tyre mirëpo mos ti ndajnë me banorët e tjerë. Banorëve iu...

Vjen reagimi i parë i Alvisës, pas ndarjes nga Bashkimi

Alvisa ka reaguar në rrjetet sociale pas ndarjes nga Bashkimi. Nëpërmjet një postimi në Instastory, Alvisa ka shkruar: Ku kanë arrit Por menjëherë pas disa minutash,...

Ish-partneri i Bora Zemanit thyen heshtjen, tregon për herë të parë raportin që ka...

Dj i njohur Vin Veli, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për raportin e tij me ish-partneren Bora Zemani dhe praninë...

‘S’je për femra ti’, plas keq mes Brunos dhe Efit

Bruno dhe Efi kanë pasur një debat me tone të ashpra në "Përputhen". Ai është acaruar keq që Efi ka krijuar afrimitet me Bledin....

“Isha 16 vjeçe…”, Beniada tregon punët që ka bërë para modelingut

Beniada Nishani, është një nga banoret më pa komplekse në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Ajo njihet si modele e famshme dhe e...

Iliri për Beatrixën: Nuk ka karakter të vetin

Iliri dhe Arbri kanë komentuar së fundmi lojën e Beatrixit në “Big Brother VIP”. Sipas Arbrit, Beatrix nuk do ishte nominuar kurrë në shtëpi...

Kërkoi të rikthehej në ‘Përputhen’ por nuk u pranua, Atdheu bën të papriturën

Ish-konkurrentin e “Përputhen”, Atdhe Xharavinën, do ta shohim në “Love Story”, bashkë me Kristin dhe Xhonin. Kështu bëjnë të ditur burime të brendshme për “Pamfleti”....