25.01.2022 01:25

Stil

Për çfarë arsyesh vajzat rikthehen me ish-at

Shumë prej nesh përpiqen të kthehen në marrëdhëniet e së kaluarës. Sigurisht, ndonjëherë ka arsye të mira për t’u rikthyer me ish-in tuaj. Megjithatë,...

E fundit: Kur dhe pse duhet t’i japësh partnerit një shans të dytë?

Ka disa ngjarje që mund të kenë pasoja serioze në një marrëdhënie, por nuk do të thotë se ne duhet t’i japim përfundimisht fund...

Hena e re do te vije me lajme te reja/ Keto jane 4 shenjat...

Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për ju. Duket se fati po ju sprovonte me qëllim, për të njohur karakterin dhe...

Marka luksoze hedh në treg bluzën e shqyer me vlerë marramendëse

Marka luksoze e modës në Paris, Balenciaga, i ka surprizuar të gjithë me ofertën e fundit. Ajo ka lancuar një bluzë të thurur dhe...

Këto janë tre shenjat e horoskopit që janë ideale për çdo burrë

Τë gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre të veçanta. Por femrat që u përkasin tri shenjave të horoskopit kanë si karakteristikë t’i...

Jonida Vokshi rrëfen momentet e vështira pas lindjes së vajzës: Kam qarë një orë...

Çdo nënë e re kalon një periudhë ndjeshmërie pas lindjes që shoqërohet nga dyshimi nëse po kujdesen siç duhet për beben e tyre apo...

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të ndalur, shpallet “Artistja më e mirë ndërkombëtare”...

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të ndalur. Vetëm pak orë pasi është shpërlbyer me dy çmime shumë të rëndësishme në LOS40 Music Awards...

Sa kuaj shihni? Përgjigja juaj zbulon shumë për personalitetin që keni

Perceptimi, supozimet, intuita dhe gjykimi janë të rëndësishëme pasi mund t’ju ndihmojë të njihni më shumë personalitetin tuaj. Në ditët e sotme ka shumë...

Vendosni çdo natë një hudhër poshtë jastëkut dhe do të befasoheni nga pasojat

Hudhra është një perime shumë e zakonshme në shumë kuzhina dhe përdoret në të gjithë botën. Por, a e dini se disa njerëz e...

E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë...

Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.Terapistja e çifteve, Melissa...