25.01.2022 03:03
Home Show-stil

Show-stil

Njihen si shenjat më të përgjegjshme të Horoskopit, janë miq dhe partnerë besnikë

Stabiliteti, modestia, besnikëria, mirëkuptimi…Shumë do të pajtohen se këto janë disa nga cilësitë më të mira që mund të gjejmë te një mik apo...

Jeni duke kërkuar për stabilitet? Shenjat e Horoskopit që janë ideale për një lidhje

Disa shenja të Horoskopit i duan aventurat dhe e kanë të vështirë të kenë një lidhje. Por ka edhe nga ata që kërkojnë stabilitet...

Sa i dëmshëm është shtimi i sheqerit në kafe

Kafja është një pije e shëndetshme në vetvete, por mund të bëhet lehtësisht një kënaqësi e dëmshme kur shtoni sheqer në të. Miliona njerëz...

Horoskopi ditor/ Çfarë premton parashikimi i yjeve ditën e sotme, për secilën shenjë

Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me dyshime. Bëni kujdes ndaj personave që duan t’iu frenojnë, pasi nuk do të jenë dakord me...

Ish-partneri i Bora Zemanit thyen heshtjen, tregon për herë të parë raportin që ka...

Dj i njohur Vin Veli, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për raportin e tij me ish-partneren Bora Zemani dhe praninë...

Fati yt/ Horoskopi, 25 janar 2022

Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me dyshime. Bëni kujdes ndaj personave që duan t’iu frenojnë, pasi nuk do të jenë dakord me...

‘S’je për femra ti’, plas keq mes Brunos dhe Efit

Bruno dhe Efi kanë pasur një debat me tone të ashpra në "Përputhen". Ai është acaruar keq që Efi ka krijuar afrimitet me Bledin....

“Isha 16 vjeçe…”, Beniada tregon punët që ka bërë para modelingut

Beniada Nishani, është një nga banoret më pa komplekse në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Ajo njihet si modele e famshme dhe e...

Janarit po i vjen fundi, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë...

Dashi: Është një periudhë e ngadaltë por e rëndësishme rikuperimi për ju. Të lindurit në dhjetëditëshin e tretë të shenjës do të pësojnë zhgënjime...

Iliri për Beatrixën: Nuk ka karakter të vetin

Iliri dhe Arbri kanë komentuar së fundmi lojën e Beatrixit në “Big Brother VIP”. Sipas Arbrit, Beatrix nuk do ishte nominuar kurrë në shtëpi...