Donaldi është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP” dhe jo vetëm për historitë e tij të dashurisë. Stili i tij gjithashtu ka marrë shumë vëmendje dhe mbrëmë Donaldi duket se kishte hequr dorë nga pantallonat xhinsi dhe nga stili i tij.

Aktori u shfaq i veshur me kostum të zi, këmishë e atlete të bardha duke u paraqitur në prime komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Dhe duhet thënë që edhe ky stil i shkon shumë.