Së fundmi Donald Veshaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit të madh që ka pasur me Beatrixën. Kujtojmë se edhe pas puthjes me Borën, Donaldi deklaroi se ishte beqar, gjë e cila shkaktoi shumë polemika në rrjet.

Ndërkohë që e gjithë vëmendja është tek Donaldi dhe Beatrixa, pritej edhe reagimi i moderatores Bora Zemani. Kjo e fundit është shfaqur në puntatën e “Përputhen” pa varsen që i kishte dhuruar Donaldi.

A është kjo një shenjë që Bora ka hequr dorë nga Donaldi?