Këngëtarja e njohur, Adele është kontaktuar nga Netflixi për një speciale për rikthimin e saj.

Sipas The Sun, dokumentari do të paraqesi pamje nga shfaqjet në të cilat supozohet se do të marrë pjesë ajo vitin e ardhshëm.

“Adele është gruaja më e kërkuar e momentit dhe Netflixi mendon se mund të krijojë diçka vërtet speciale me të”, i ka thënë një burim gazetës.

Ky dokumentar do ta afronte Adelen me admiruesit e saj, të cilët nuk kanë mundur ta ndjekin në performancat ‘live’.