Ajo ka folur shumë pak për jetën e saj private në Big Brother Albania Vip.

Është ndoshta një nga modelet më seksi që mund të keni parë, e natyrisht një vajzë tepër joshëse. Këto cilësi, Beniada Nishani i ka shfrytëzuar më së miri në Itali, ku është jo vetëm një modele e suksesshme, por edhe një personazh televiziv.

E lindur në Durrës, bukuroshja është transferuar me familjen në Itali dy dekada më parë. Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot n*do e topless të publikuara në rrjetet sociale, tashmë prezanton edhe të dashurin.

Ai quhet Gianluigi Tumoletti dhe me Beniadën duket se ndan jo vetëm ndjenjat, por edhe pasionin për artet.