Pak ditë më parë, e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Jasmina e “Përputhen” konfirmoi lidhjen e re të dashurisë. Ish-konkurrentja nuk e zbuloi identitetin e të dashurit, por tha se ai e bën të lumtur dhe qëndron gjithë kohës me të.

Së fundmi, nuk dihet se çfarë ka ndodhur, por duket se Jasmina është ndarë nga partneri misterioz. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një status ku shprehet se është më mirë vetëm.

“Më mirë vetëm se me lloj e soj që mban bota”, ka shkruar Jasmina, duke thumbuar kështu partnerin.