Astrologia Meri Shehu ka zbuluar shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë në çift. E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo tha se Ujori, Binjakët dhe Dashi janë shenjat më tradhtare të horoskopit. Megjithatë, pas nuk mbetet as Peshorja, e cila sipas Merit është pak tradhtare, por është shenjë e martesës. “Janë pak tradhtare Peshoret në dashuri. Pra ashtu siç janë diplomatë dhe kërkojnë ekuilibrin, në dashuri Afërdita i bën të flirtojnë shumë, megjithëse janë shenja e martesës. Martesën, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë, e duan”, -është shprehur Meri.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush.