Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës, Kontiana Kuçi ka shkaktuar tension në lagjen numër 5. Kuçi ka hyrë në aambientet e qendrës së votimit, e shoqeruar me truproja dhe i ka ushtruar presion komisionerëve dhe votuesve të kësaj lagjeje në Durrës.

Kujtojmë që dinën e sotme ky nuk është incidenti i parë pasi një rast flagrant i shkeljes së ligjit nga kandidatet e LSI është shënuar në Vlorë dhe gjithashtu në Durrës./Lexo.al