Kryeministri Rama ka publikaur në Facebook pamje të takimeve të djeshme të opozitës dhe Partisë Socialiste, që shënjuan hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Rama i cilëson kartolina nga dy botë, pamjet nga aktiviteti i PD dhe pamjet nga aktiviteti i PS. Nuk mundon dhe një krahasim i numrit të qytetarëve që ndiqnin ‘live’ çeljen e dy fushatave.

MIRËMËNGJES🌹

dhe me këto kartolina nga dy botë, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve😍

Posted by Edi Rama on E enjte, 25 Mars 2021